Hakkımızda

Uzman kadro, teknolojik ekipman ve kaliteli hizmet.

Form Dizayn, teknolojik ekipman ve uzman kadrosu ile inşaat ve yaşayan yapı sektörüne hizmet amacıyla sektörün su yalıtımı, endüstriyel zemin kaplama, onarım güçlendirme konularında teknolojik ürün ve cihazlar ile çözümlemeyi hedeflemiştir. En önemli prensibimiz olan kaliteli hizmet ve garantili ürün anlayışımız doğrultusunda son teknoloji makine, ekipman  ve uzman kadromuz ile  yapı  sektörüne  hizmet sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Çözüm ortaklarımız ile yapı sektörüne yönelik tüm hizmetlerimizi büyük ölçeklerde yürütmek, etkin ve efektif çözümleri müşterilerimize sunarak makro ölçekli değerler katmak, daima yenilikçi gelişime açık dinamik bir felsefeden hareketle yeni projeler üretmek ve uygulama alanlarına girmektir. Ülkemiz ekonomisine yapı sektöründe yüksek kalitede hizmet veren mühendislik, mimarlık firması anlayışı ile katkıda bulunarak  gelişen  ve büyüyen pazarın ihtiyaç  ve talepleri doğrultusunda kaliteli hizmet ve ürün anlayışını her noktada tesis etmektir.

VİZYONUMUZ

Sektörde, kalitenin bir yaşam biçimi olarak benimsenmesi; müşterilerimize etkin ve kalıcı çözümler sunarak ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluşabilmesine katkı sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda;

  • Çalışma alanlarına kalitemizi yansıtmak.
  • Sektörümüzün mihenk taşı ve lideri olmak.
  • Müşterilerimizle, uzun vadeli işbirliği ve hedef ortaklığını gerçekleştirmektir.